Služby

Elektromontáže VN a kabelové soubory

Elektromontáže VN a kabelové soubory

Jsme schopni zajistit elektromontáže VN po celé České republice. Provádíme kompletní dodávky silnoproudé instalace do 35kV.

Elektromontáže NN a kabelové soubory

Elektromontáže NN a kabelové soubory

Po celé České republice poskytujeme komplexní služby v oblasti elektromontáží NN a kabelových souborů.

Alt Image Intro

Výstavba a rekonstrukce trafostanic

Naše společnost zajišťuje kompletní realizaci trafostanic na míru zákazníka včetně zajištění přípojky VN nebo vyvedení výkonu z trafostanice.

Alt Image Intro

Výstavba a rekonstrukce rozvoden NN a VN

Naše společnost zajišťuje kompletní dodávku a montáž NN rozvoden a energocenter. Zajistíme vypracování projektové dokumentace.

Zdroje elektrické energie

Zdroje elektrické energie

Zajišťujeme kompletní připojení zdrojů elektrické energie, jako jsou kogenerační jednotky, fotovoltaické elektrárny pro průmyslové objekty, bioplynové elektrárny apod. Působíme po celé ČR.

Rozváděče NN

Rozváděče NN

Zajišťujeme kusovou výrobu rozváděčů NN se jmenovitým proudem do 4000 A pro energetické rozvodny, průmyslové objekty, administrativní centra, bytové zástavby apod.

Slaboproudá instalace MaR

Slaboproudá instalace MaR

Nabízíme dodávku a montáž  přístrojů měřící a regulační techniky ve všech hlavních oborech MaR v průmyslových provozech. Vyhotovíme projektovou dokumentaci dle potřeb zákazníka.

Servisní a revizní činnost

Servisní a revizní činnost

Na základě servisních smluv nabízíme  servisní a revizní činnost na většinu námi dodávaných trafostanic obvykle na dobu neurčitou, trvaní servisních smluv se však může přizpůsobit přání klienta.

Servisní a revizní činnost

Projekce

Poskytujeme komplexní projekční činnost pro všechny naše činnosti a služby ve všech stupních projektové přípravy, kvalifikovanými projektanty s rozsáhlými zkušenostmi v oboru.

Spolupráce s EG.D a.s

Spolupráce s EG.D a.s.

Od roku 2018 se společnost ECOREM a.s. projekčně a realizačně podílí na zakázkách malého rozsahu pro společnost EG.D a.s. v tzv. dodávkách „Na klíč“.